Aktualizacja aplikacji na Androida (1.8.12)

Usprawnienia w aplikacji na Androida. W planach są też kolejne aktualizacje, ale póki co kilka słów o tym co już zostało zrobione.

Zaplanowane trasy – zmiany na liście i w szczegółach

Drobne zmiany na liście zaplanowanych tras. Dodaliśmy tam datę przebycia trasy i poprawiliśmy widoczność ikony przebytej trasy. Pojawiła się też możliwość sortowania tras po dacie przebycia.

Przebudowaliśmy też widok szczegółów zapisanej trasy. Edycja pól jest teraz prostsza, można też edytować datę przebycia trasy. Dostosowaliśmy też opcję zmiany statusu – nie jest już możliwa zmiana statusu trasy z przebytej na nie przebytą (dlaczego tak jest wyjaśniamy w tym artykule).

Ślad nagrywanej trasy

Rozróżniliśmy ślad nagrywanej trasy od śladu trasy nagranej wcześniej. Dzięki temu jeśli korzystacie ze swoich zaimportowanych albo nagranych wcześniej tras jako „kursów”, którymi można podążać i jednocześnie nagrywacie trasę, ślady na mapie nie „zleją się”.

2 przemyślenia nt. „Aktualizacja aplikacji na Androida (1.8.12)

    1. Od czwartku w aplikacji może występować problem, który powoduje wyłączanie się aplikacji. Jest on spowodowany błędem w bibliotece map Google i w najbliższym czasie powinien zostać naprawiony. Niestety nie mamy za bardzo na to wpływu. Jako tymczasowe rozwiązanie proszę spróbować wyczyścić dane aplikacji i uruchomić ją ponownie kilka razy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *