Aplikacja na iOS już jest!

Informujemy was o tym z wielką przyjemnością, bo wiemy jak długo czekaliście na tę wiadomość. Aplikacja dla platformy iOS jest już gotowa do pobrania w App Store (klik w banerek ;))!

Aplikacja na iOS

Jakie funkcje znajdziecie w aplikacji?

 • Mapy offline (tak, zgadza się)
 • Planowanie tras (online)
 • Nagrywanie tras
 • Zdjęcia i informacje o miejscach (online).

Zachęcamy do pobierania, korzystania i testowania aplikacji na wszystkie strony. Jak zwykle, wasze opinie są dla nas bardzo cenne, więc piszcie śmiało.

Udanych letnich wypadów!

Nasze aplikacje

15 przemyśleń nt. „Aplikacja na iOS już jest!

 1. wersja na androida jest darmowa, na ios kosztuje 24 zł. nie podważam zasadnosci płacenia za mapy, ale to coś nie halo

  1. W darmowej wersji na Androida nie ma tych funkcji, które są w płatnej wersji na iOS. Aktualnie jest to model przejściowy i docelowo chcemy ujednolicić zasady udostępniania wersji Premium poprzez wdrożenie modelu subskrypcji na wszystkich trzech platformach: w serwisie www, aplikacji Android i aplikacji iOS. Więcej informacji na ten temat podajemy na stronie https://mapa-turystyczna.pl/premium#polityka-premium.

  1. Trzeba wysunąć dolny panel i przewinąć go ku górze. Tam jest opcja Zapisz.
   W następnej aktualizacji aplikacji na iOS interfejs będzie nieco odświeżony i nie powinno już być problemów ze znalezieniem akcji dla tras 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *