Aplikacja na iOS już jest!

Informujemy was o tym z wielką przyjemnością, bo wiemy jak długo czekaliście na tę wiadomość. Aplikacja dla platformy iOS jest już gotowa do pobrania w App Store (klik w banerek ;))!

Aplikacja na iOS

Jakie funkcje znajdziecie w aplikacji?

 • Mapy offline (tak, zgadza się)
 • Planowanie tras (online)
 • Nagrywanie tras
 • Zdjęcia i informacje o miejscach (online).

Zachęcamy do pobierania, korzystania i testowania aplikacji na wszystkie strony. Jak zwykle, wasze opinie są dla nas bardzo cenne, więc piszcie śmiało.

Udanych letnich wypadów!

Nasze aplikacje

52 przemyślenia nt. „Aplikacja na iOS już jest!

   1. coś Wam słabo ta praca idzie, przeszedłem na ios, mam konto premium, dzięki stronie www i mam płacić podwójnie za pobranie aplikacji na ios? Czy tylko ja widzę tutaj niezgodność?

 1. wersja na androida jest darmowa, na ios kosztuje 24 zł. nie podważam zasadnosci płacenia za mapy, ale to coś nie halo

     1. Sporo wody w rzekach już upłynęło od 11 Pazdz 2018, czy będzie ta bezpłatna wersja na iPhone’a??

     2. No tak, niestety czas płynie szybciej niż byśmy chcieli. 😉 Plan się nie zmienił, ale termin realizacji się przesunął. Na kiedy? Tego nie potrafimy określić.

  1. W darmowej wersji na Androida nie ma tych funkcji, które są w płatnej wersji na iOS. Aktualnie jest to model przejściowy i docelowo chcemy ujednolicić zasady udostępniania wersji Premium poprzez wdrożenie modelu subskrypcji na wszystkich trzech platformach: w serwisie www, aplikacji Android i aplikacji iOS. Więcej informacji na ten temat podajemy na stronie https://mapa-turystyczna.pl/premium#polityka-premium.

  1. Trzeba wysunąć dolny panel i przewinąć go ku górze. Tam jest opcja Zapisz.
   W następnej aktualizacji aplikacji na iOS interfejs będzie nieco odświeżony i nie powinno już być problemów ze znalezieniem akcji dla tras 🙂

 2. Hej, korzystam właśnie teraz z Waszej mapy na GSB. Było wszystko ok i nagle utraciłem możliwość nagrywania przejścia 🙁 z czym jest to związane i czy mogę jakoś uzyskać tą funkcjonalność?

  1. Cześć, dzięki za zgłoszenie. Nagrywanie tras nie było zmieniane i powinno działać tak jak dotychczas. Jeśli restart lub przeinstalowanie aplikacji nie pomoże, wyślij proszę zgłoszenie błędu bezpośrednio z aplikacji wybierając Prześlij opinię z menu. Sprawdzimy w czym może być problem.

    1. Ale coś jest nie tak, bo po naciśnięciu Record, pojawił się komunikat o braku możliwości nagrywania i że pracujecie nad tym 🙂 po ponownym restarcie zadziałało 🙂 hej

 3. Chce pobrać aplikacje na iOS, cena w sklepie to 24 zł, czy pobierając i płacąc ta opłatę mam od razu konto premium? Cena konta premium przez www jest zupełnie inna

  1. Aplikacja na iOS jest w jednej wersji i jest to po prostu pełna wersja. Ponieważ nie mamy jeszcze jednego wspólnego konta dla wszystkich platform (iOS, Android, web), aby zrekompensować tę niedogodność, przy zakupie aplikacji na iOS użytkownik otrzymuje dostęp roczny do konta Premium, które daje dodatkowe funkcje w aplikacji na Androida i w serwisie mapa-turystyczna.pl. Po upływie roku dostęp do konta Premium wygasa, a aplikacja na iOS pozostaje bez zmian, ponieważ za nią opłata jest jednorazowa.

   O powyższych zależnościach piszemy na stronie Premium: https://mapa-turystyczna.pl/premium#polityka-premium oraz w Pomocy: https://mapa-turystyczna.pl/faq#co-obejmuje-mapa-turystyczna-premium. Szczegółowe zestawienie funkcji na różnych platformach również znajduje się w Pomocy: https://mapa-turystyczna.pl/faq#porownanie-funkcji

 4. Witam, po wygaszeniu ekranu rozłącza mi GPS. Brak sygnalizacji o skrzyżowaniu szlaków. Może coś mam źle ustawione w telefonie. pls o pomoc.
  Telefon – beznadziejny iphone 🙂

  1. Jeśli chodzi o GPS to najprawdopodobniej trzeba zmienić ustawienia w telefonie, żeby nasza aplikacja miała dostęp do GPS podczas działania w tle. A co do sygnalizowania skrzyżowań to na czym dokładnie polega problem? Czy chodzi o tryb nawigacji? Poprosimy o przesłanie dokładniejszych informacji mailem na app@mapa-tyrystyczna.pl, postaramy się pomóc.

 5. Czesc, mapa mi nie działa zupełnie na iOS 14.2.1 na iPhone 12. Czy to wogole możliwe? Tzn wchodzę na mapę ale nie jestem w stanie zaplanować trasy.

  1. Dzięki za zgłoszenie. Czy dostajesz jakiś komunikat o błędzie podczas próby zaplanowania trasy? Jaką dokładnie trasę próbujesz zaplanować? Podeślij proszę zgłoszenie błędu bezpośrednio z aplikacji wybierając Prześlij opinię z menu i wyślij zrzut ekranu z naszej aplikacji mailem na app@mapa-turystyczna.pl, sprawdzimy w czym jest problem.

   1. Czesc, dzieki za szybka odpowiedz. Wychodzi to przy każdej trasie. Nie jestem w stanie wogole kliknąć w punkt który wybrałam na mapie zeby go dorzucić do trasy. Jest nieklikalny.

    1. Dzięki za wyjaśnienie. Prześledziliśmy jeszcze raz problem w aplikacji i faktycznie może występować taki błąd. Aktualizacja aplikacji się już wdraża i będzie dostępna w najbliższych dniach. Do tego czasu można przeinstalować aplikację, ale przed tym warto zsynchronizować swoje trasy z serwisem www.

 6. Czesc 🙂
  Aplikacja jest super, ale brakuje mi apki na Apple Watch, czy moze cos sie zmienilo i macie ją w planach?

 7. Cześć! Chce spytać czy doczekam się w końcu darmowej Apki dla iPhone ? Czy mam wykupować znowu ? Jakos w planach w tym roku może się uda ?

  1. W końcu się doczekasz, ale raczej jeszcze nie w tym roku, ponieważ obecnie pracujemy nad wsparciem dla AppleWatch. Nie do końca tylko rozumiemy, o co chodzi z ponownym zakupem? Aplikacja na iOS jest płatna jednorazowo i po zakupie można z niej korzystać bez ograniczeń czasowych.

 8. Czy aplikacja dla IOS jest udostępniana przez chmurę rodzinną (zgodnie z opisem w app store)? Czy na urządzeniu drugiego użytkownika trzeba wydać kolejne 24 zł?

 9. Super apka, nie ma lepszej! Zawsze wszystkim polecam. Będzie jakaś oficjalna informacja kiedy będzie na Apple Watch? Nie mogę się doczekać!

  1. Nie omieszkamy o tym poinformować, ale w tym momencie nie jesteśmy w stanie podać pewnej daty. Jesteśmy po pierwszej fazie testów, pracujemy nad nagrywaniem i wyświetlaniem mapy. Chcemy, żeby wszystko działało jak należy. 🙂

 10. Witam. Czy jest możliwość przeniesienia zapisanych tras/śladów tras z wersji android na iOs? Planuje przesiadkę na Apple…

 11. Czy płatność pobierana przy instalowaniu aplikacji na IOS jest jednorazowa czy to subskrypcja pobierająca się co roku?

 12. Skoro 6 lat temu napisali, że aplikacja na IOS będzie darmowa to to zrobią. Nie musicie się przypominać co kilka lat. Zupełnie jak ja od kilku dekad odpowiadam swojej kobiecie, że zrobię porządek w garażu;D jak zabieram tel z androidem jak idę w trasę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *