Galeria na miarę serwisu!

Dziś pogoda nie dała nam zbyt wiele okazji, aby zachwycać się pięknem jesieni. Natomiast u nas można zachwycać się zdjęciami, nie tylko jesiennymi, dzięki nowej przeglądarce zdjęć! Zobaczcie sami jak prosto i przyjemnie można teraz przeglądać fotografie.

Galeria dostępna jest po kliknięciu w dowolne zdjęcie w serwisie – czy to z ostatnio dodanych, ze zdjęć trasy, miejsca czy szlaku. Stąd można już zacząć podróż po naszych wciąż rosnących zasobach zdjęć.

Galeria w naszym serwisie

Domyślny kontekst, w którym przeglądamy zdjęcia zależy od sposobu wejścia do galerii – jeśli kliknięte zostało zdjęcie z trasy, rozpoczynamy przeglądać zdjęcia z trasy. Jeśli zdjęcie z miejsca – oglądamy galerię tego miejsca. Analogicznie dla szlaku. W szczególności jeśli wchodzimy do galerii ze zdjęć „ostatnio dodanych”, zaczynamy przeglądać wszystkie zdjęcia w serwisie, począwszy od najnowszych.

Kontekst zdjęć zmienia się. Może to być np. widok zdjęć użytkownika.

To nie wszystko. W każdym momencie można zmienić kontekst przeglądanych zdjęć np. na zdjęcia konkretnego użytkownika lub zdjęcia z konkretnego miejsca. Zawsze jest również dostęp do puli wszystkich zdjęć, jeśli tylko macie do dyspozycji wystarczającą ilość czasu 😉

Coś więcej? Jeśli tylko stwierdzicie, że któreś zdjęcie zasługuje na szerszą publiczność, nie wahajcie się udostępniać go na Facebooku. Teraz jest to nie tylko możliwe, lecz również proste! Stosowny link znajduje się pod zdjęciem.

Można łatwo udostępniać zdjęcia na Facebooku.

Z galerii można również korzystać w trybie pełnoekranowym, oczywiście w przeglądarkach, które zapewniają wsparcie dla tej funkcjonalności.

Tryb pełnoekranowy galerii.

Serdecznie zapraszamy na mapę! Zapowiem jeszcze, nie zdradzając jednak zbyt wiele, że niedługo zaskoczymy Was bardzo przydatną funkcjonalnością, która, jak sądzę, sprawi, że będziecie u nas spędzać jeszcze więcej czasu niż dotychczas 😉

Wersja mobilna galerii już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *