Komunikaty o szlakach również w aplikacji iOS

Wyświetlamy komunikaty o szlakach na wszystkich naszych platformach – w serwisie www, w aplikacji na Androida i teraz – również w aplikacji na iOS (1.15.0)

Nasze komunikaty to informacje o zamknięciach szlaków, utrudnieniach na drodze, zakazach wstępów lub innych nietypowych warunkach na trasie. Zbieramy je i wyświetlamy w szczegółach planowanych tras. Tam gdzie jest to możliwe, podajemy źródło informacji – tam często można znaleźć więcej szczegółów np. mapkę z proponowanym obejściem czy dokładny opis przyczyn zamknięcia szlaku.

Widzisz problem na szlaku? Zgłoś go nam!

A może szlak jest już otwarty, a u nas komunikat nadal się wyświetla? Też poprosimy o zgłoszenie. 🙂

4 przemyślenia nt. „Komunikaty o szlakach również w aplikacji iOS

  1. Wczoraj na szlaku Janowice Wielkie zielonym szlakiem brak tabliczki na Ołowianej , /kartka w koszulce na drzewie nie od strony szlaku / dalej Turzec brak informacji , może chociaż mała tabliczka z kierunkiem

    1. Proponujemy napisać w tej sprawie do PTTK, najlepiej do oddziału, który działa na tym obszarze. My nie zajmujemy się oznaczaniem szlaków. 🙂

  2. Dzień dobry,

    Chciałbym zgłosić utrudnienia na szlaku zielonym z Przesieki a dokładniej z Wodospad Podgórnej Ogród Japoński Parking do Borowic.Szlak zagradzają dwa powalone duże drzewa.

    pozdrawiam

    Jarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *