Rozpoczęliśmy współpracę z Zakładem Kartograficznym Sygnatura

Dziś udostępniamy wam funkcjonalność, która jest dla nas niezwykle ekscytująca. Na mapie pojawiła się warstwa map „papierowych”!

Swoje mapy udostępnia nasz Partner, Zakład Kartograficzny Sygnatura. Możecie dowiedzieć się więcej o Sygnaturze wchodząc na stronę informacyjną o Wydawnictwie w naszym serwisie. Zapraszamy również na stronę Sygnatury, gdzie możecie kupić m.in. mapy papierowe i cyfrowe.

Mapy Sygnatury w naszym serwisie

Mapy Sygnatury zgrupowane są w trzy Rodziny: Sudecką, Beskidzką i Tatrzańską. Oznacza to, że praktycznie cały obszar naszych szlaków pokrywany jest przez warstwę Sygnatury! Dla poprawy czytelności, po włączeniu warstwy Sygnatury, możecie ukryć nasze szlaki.

I co Wy na to?

Kontrolki dla warstw znajdują się w prawym górny rogu mapy

5 przemyśleń nt. „Rozpoczęliśmy współpracę z Zakładem Kartograficznym Sygnatura

  1. W jaki sposób można wyświetlić mapy papierowe? Gdy klikam na Sygnaturę, to pojawia się tylko wykrzyknik pomarańczowy oraz możliwość ukrycia szlaków, niestety podkład papierowy, taki jak widoczny na Waszych screenach nie pojawia się 🙁

    Pozdrawiam

    1. Mapa Sygnatury jest dostępna w określonym zakresie powiększeń. Jeśli widoczny jest wykrzyknik, to oznacza, że w danym powiększeniu nie ma mapy. Proszę oddalić lub przybliżyć mapę.

      Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *