Witaj w Premium!

Aby uprościć model płatności w aplikacji androidowej, wprowadzamy opcję Premium.Mapa Turystyczna Premium

Mapa Turystyczna Premium otwiera dostęp do dodatkowych funkcji, które pozwalają wygodniej i przyjemniej korzystać z aplikacji. Startujemy z niewielkim zestawem, ale systematycznie wachlarz funkcji będzie się poszerzał. Zatem co mamy teraz?

Mapy offline

Znane wam już podkłady map offline ułatwiają orientację w terenie. Nie tylko są dostępne bez internetu (po wcześniejszym ich ściągnięciu na telefon), ale również są dokładniejsze niż podkłady z mapami Google. Zaznaczone są na nich szczyty i inne ważne punkty, mają nałożone poziomice i cieniowanie terenu. W połączeniu z informacjami o szlakach turystycznych pomagają trzymać się zaplanowanej trasy albo wrócić na szlak, jeśli zabłądzisz.

Brak reklam

Nadal sprawdzamy różne źródła finansowania Mapy. Reklamy są jednym z nich. Wykupując opcję Premium wspierasz bezpośrednio naszą pracę, dlatego nie musisz już oglądać reklam.

Bezpośrednie wsparcie

Co jeszcze zyskujesz wykupując opcję Premium? Dzięki twojemu wsparciu możemy kontynuować pracę nad Mapą Turystyczną. Możemy dodawać nowe funkcje do aplikacji, rozwijać serwis www, budować dalej nasz produkt dla ciebie i pozostałych użytkowników. Zyskujesz satysfakcję i naszą ogromną wdzięczność. Dziękujemy!

Subskrypcja

Opcja Premium dostępna jest w subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Nadal obowiązuje 7-dniowy darmowy okres próbny. Warto spróbować!

Pobierz aplikację Mapa turystyczna ze sklepu Google Play. Korzystaj za darmo lub skorzystaj z opcji Premium 🙂

11 przemyśleń nt. „Witaj w Premium!

    1. Darmowy okres próbny sam wygasa – nie trzeba nic dodatkowego robić 🙂 Żeby go rozpocząć trzeba tylko założyć konto, nie są wymagane żadne dane poza adresem e-mail i loginem. Zachęcamy do wypróbowania.

      1. A więc do dzieła 😀 . Darmowy tydzień jak nic przyda się nam na wyprawę rowerową ze Skrudziny , Przechybę , Wielki Rogacz , Niemcowa , Kordowiec , Rytro i Skrudzina . Jak się sprawdzi , to zapewne będziemy częściej korzystać . Pozdrawia szajbajk z Krakowa 😉

  1. W opcji premium piszecie, że można sprawdzić swoją wysokość na profilu wysokościowym. Proszę o info czy to aby działa i w jaki sposób to mogę sprawdzić? Jakoś nie mogę tego ogarnąć. Wersja na android.

    1. Po zaplanowaniu trasy można wysunąć dolny panel ze szczegółami – dostępny jest na nim profil wysokościowy trasy. Można przesuwać po nim palcem, wtedy widać też na mapie jakiemu punktowi (zielona kropka) odpowiada punkt na profilu i jaką ma wysokość. Na mapie widoczna jest również aktualna lokalizacja (niebieska kropka). W ten sposób można z niezłym przybliżeniem określić wysokość, na której się znajdujemy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *