Witaj w Premium!

Aby uprościć model płatności w aplikacji androidowej, wprowadzamy opcję Premium.Mapa Turystyczna Premium

Mapa Turystyczna Premium otwiera dostęp do dodatkowych funkcji, które pozwalają wygodniej i przyjemniej korzystać z aplikacji. Startujemy z niewielkim zestawem, ale systematycznie wachlarz funkcji będzie się poszerzał. Zatem co mamy teraz?

Mapy offline

Znane wam już podkłady map offline ułatwiają orientację w terenie. Nie tylko są dostępne bez internetu (po wcześniejszym ich ściągnięciu na telefon), ale również są dokładniejsze niż podkłady z mapami Google. Zaznaczone są na nich szczyty i inne ważne punkty, mają nałożone poziomice i cieniowanie terenu. W połączeniu z informacjami o szlakach turystycznych pomagają trzymać się zaplanowanej trasy albo wrócić na szlak, jeśli zabłądzisz.

Brak reklam

Nadal sprawdzamy różne źródła finansowania Mapy. Reklamy są jednym z nich. Wykupując opcję Premium wspierasz bezpośrednio naszą pracę, dlatego nie musisz już oglądać reklam.

Bezpośrednie wsparcie

Co jeszcze zyskujesz wykupując opcję Premium? Dzięki twojemu wsparciu możemy kontynuować pracę nad Mapą Turystyczną. Możemy dodawać nowe funkcje do aplikacji, rozwijać serwis www, budować dalej nasz produkt dla ciebie i pozostałych użytkowników. Zyskujesz satysfakcję i naszą ogromną wdzięczność. Dziękujemy!

Subskrypcja

Opcja Premium dostępna jest w subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Nadal obowiązuje 7-dniowy darmowy okres próbny. Warto spróbować!

Pobierz aplikację Mapa turystyczna ze sklepu Google Play. Korzystaj za darmo lub skorzystaj z opcji Premium 🙂

29 przemyśleń nt. „Witaj w Premium!

  1. Darmowy okres próbny sam wygasa – nie trzeba nic dodatkowego robić 🙂 Żeby go rozpocząć trzeba tylko założyć konto, nie są wymagane żadne dane poza adresem e-mail i loginem. Zachęcamy do wypróbowania.

   1. A więc do dzieła 😀 . Darmowy tydzień jak nic przyda się nam na wyprawę rowerową ze Skrudziny , Przechybę , Wielki Rogacz , Niemcowa , Kordowiec , Rytro i Skrudzina . Jak się sprawdzi , to zapewne będziemy częściej korzystać . Pozdrawia szajbajk z Krakowa 😉

 1. W opcji premium piszecie, że można sprawdzić swoją wysokość na profilu wysokościowym. Proszę o info czy to aby działa i w jaki sposób to mogę sprawdzić? Jakoś nie mogę tego ogarnąć. Wersja na android.

  1. Po zaplanowaniu trasy można wysunąć dolny panel ze szczegółami – dostępny jest na nim profil wysokościowy trasy. Można przesuwać po nim palcem, wtedy widać też na mapie jakiemu punktowi (zielona kropka) odpowiada punkt na profilu i jaką ma wysokość. Na mapie widoczna jest również aktualna lokalizacja (niebieska kropka). W ten sposób można z niezłym przybliżeniem określić wysokość, na której się znajdujemy. 🙂

 2. Czy miesięczna subskrypcja jest automatycznie odnawiana co miesiąc jak abonament, czy to po prostu jednorazowa opłata uprawniająca do korzystania przez miesiąc z wersji premium?

  1. Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi – mieliśmy problemy z powiadomieniami pocztowymi 😉 Subskrypcja odnawia się co miesiąc, więc jeśli nie chcemy, żeby się sama przedłużała, to trzeba ją anulować. Po anulowaniu nie przedłuży się na kolejny miesiąc, ale oczywiście Premium będzie aktywne do końca opłaconego okresu. W skrajnym przypadku można aktywować subskrypcję i po chwili ją anulować – wtedy po prostu będzie dostęp na miesiąc 🙂

 3. Witam. Czy opcja premium pezypisana jest do konta czy do telefonu? Jesli mam wersje premium a sformatuje telefon to pozniej bede miec wersje premium czy musze na nowo wszystko sciagac i uiscic oplate np.roczna?

  1. Premium przypisane jest do konta Google Play, więc po restarcie telefonu Premium będzie nadal aktywne.
   Jeśli ma Pani również konto w serwisie mapa-turystyczna.pl, to zapisane i nagrane trasy zostaną zsynchronizowane po zalogowaniu się w aplikacji. Jeśli natomiast pobierała Pani mapy offline, to prawdopodobnie trzeba je będzie pobrać ponownie.

  1. Aktualnie, żeby to zrobić należy anulować subskrypcję miesięczną, poczekać aż wygaśnie a następnie kupić subskrypcję roczną. Subskrypcję można anulować w panelu Sklepu Google Play, można tam też przejść z zakładki Premium w naszej aplikacji.

  2. Mam subskrypcję Premium roczną która konczy się 09.04.2023 r Wiem że do tego czasu nie będę z niej korzystac ,czy mogę już teraz zrezygnowac z tej subskrypcji..
   I drugie pytanie czy pózniej mogę kupowac miesieczne subskrypcje

   1. Tak, może Pan zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie jej trwania i pozostanie ona aktywna do końca okresu, na który została wykupiona, czyli w tym przypadku do 9 kwietnia 2023 r. Po zakończeniu subskrypcji rocznej będzie mógł Pan zakupić subskrypcję miesięczną.

 4. Witam . zakupiłem wersje premium lecz nie zauważyłem ze są dodatkowe opłaty, jak mogę zrezygnować , na ios niema tej subskrypcji w ustawieniach, więc nie da się tego zrobić z poziomu telefonu.

  1. Użytkownikom, którzy zakupili aplikację na iOS przyznajemy rok dostępu do konta Premium, które umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji w serwisie www jak i w aplikacji na system Android. Po roku dostęp ten wygaśnie, natomiast aplikacja na iOS pozostanie u Pana, ponieważ jest to zakup jednorazowy. Nieco dokładniej opisujemy to na stronie: https://mapa-turystyczna.pl/premium#polityka-premium
   Zatem jeśli nie wykupywał Pan subskrypcji poprzez Google Play, to nie musi Pan z niczego rezygnować.
   Czy to wyjaśnia Pana sytuację czy może chodziło o coś innego?

 5. Witam,
  Próbuje wykupić subskrypcje roczna ale wybierając ta opcje niby wyświetla mi się że rozpoczyna się dziś a tak naprawdę jej nie mam. Co robię źle?

  1. Poprosimy o wysłanie wiadomości (opcja Zgłoś błąd w menu) bezpośrednio z naszej aplikacji na urządzeniu, z którego próbuje Pani dokonać zakupu. Sprawdzimy w czym jest problem.

 6. Witam wykupiłem mapę na iOS i widzę że na androida jest darmowa dlaczego i jaka jest różnica i czy jest sens wykupywać opcję premium w moim przypadku jeśli wniosłem podstawową opłatę.

 7. /wykupiłem subskrypcję roczna a posiadam aktywną miesięczną jak mam zrezygnować z miesięcznej w opcjach na koncie znalazłem tylko opcję wstrzymania czasowego.

  proszę o pomoc

  1. Subskrypcja obsługiwana jest przez Google Play i można ją anulować w aplikacji Sklep Play > Menu > Płatności i subskrypcje > Subskrypcje > Mapa Turystyczna > Anuluj subskrypcję > Nie, dziękuję > Dalej > Anuluj subskrypcję. Google nie ułatwia tego procesu i preferuje naciska na wstrzymanie, a nie na anulowanie, ale da się to zrobić. 😉 W razie problemów prosimy o e-mail na adres admin@mapa-turystyczna.pl.

 8. Mam wykupioną opcję Premium mapy. Chciałbym otrzymać kod do pobrania aplikacji na IOS … jak można go uzyskać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *